درباره ما

شرکت خدمات چاپی چاپیون

تیم چاپیون با هدف انجام امور چاپی متقاضیان کشور از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را آغاز نموده.

چاپیون متشکل از افراد متخصص در زمینه چاپ و همچنین در امور آی تی می باشد. اجماع این دومورد باعث رضایت بیشتر مشتریان به جهت پیگیری کارهای چاپی خود از طریق اینترنت و سفارش آنلاین و راحت شده.

در دنیایی که اکثر افراد از طریق مجازی و اینترنت به امور خود می پردازند و حتی دولت ها به سمت دولت الکترونیک شدن پیش میروند راه اندازی سامانه ای برای ارائه خدمات اینترنتی در موضوع چاپ در کشور احساس می شود.

همچنین محصولات چاپ باید به دست افراد متخصص و کارشناس چاپ انجام گیرد و مشتریان همه انتظار بهترین کیفیت با قیمتی مناسب در کمترین زمان ممکن را دارند مخصوصا در زمینه چاپ سررسید و سالنامه.

چاپیون در جهت مرتفع کردن این موارد همواره تلاش میکند.

از اهداف مهم ما ارتقاء سطح سفارش دهی خدمات چاپی از طریق آنلاین می باشد. بدین منظور در سدد پیاده سازی و برنامه نویسی اپلیکیشن چاپیون هستیم و در نظر داریم با توسعه این اپلیکیشن امکانی را فراهم آوریم که تمامی نیاز مشتریان عزیز اعم از استعلام قیمت، سفارش آنلاین، پیگیری سفارشات انجام شده و نمایش تمام خدمات چاپی جهت سفارش را براورده سازد.
با پیاده سازی این موضوع علاوه بر وب سایت این امکان وجود دارد که مشتریان از طریق اپلیکیشن همواره در جریان وضعیت مراحل انجام سفارش خود باشند.

در پایان باید بگوییم به معنای واقعی ما در تلاش برای بهترین شدن هستیم.

با تشکر
مدیریت چاپیون

سررسید 1402 اروپایی کهن مشکی