تقویم های تبلیغاتی: راهکاری اثربخش برای تبلیغات

تقویم های تبلیغاتی یکی از راهکارهای مؤثر برای تبلیغات و ارتقای برند یک شرکت یا سازمان هستند. این جعبه های هدیه تبلیغاتی، که تقویم های سالانه یا دیواری معمولاً به عنوان هدیه به مشتریان، کارکنان یا همکاران اهدا می شوند، دارای مزایا و فواید بسیاری هستند. در ادامه به بررسی مزایا و معایب هر نوع تقویم می پردازیم:

  1. دیدار مداوم
  2. استفاده عملی
  3. ماندگاری
  4. استفاده محدود
  5. هزینه بالا
  6. دیدار عمومی
  7. طراحی جذاب
  8. هزینه مناسب

مزایای تقویم های سالانه:

دیدار مداوم

با اهدای یک تقویم سالانه به مشتریان یا همکاران، شما می توانید برند و لوگوی خود را به صورت مداوم در دید مخاطبان قرار دهید. هر روز که مخاطبان تقویم را مشاهده می کنند، برند شما به یادشان می آید.

استفاده عملی

تقویم های سالانه به مشتریان و همکاران کمک می کنند تا برنامه ریزی خود را برای سال آینده بهتر انجام دهند. این تقویم ها شامل تاریخ های مهم، تعطیلات، رویدادها و تاریخ های مهم داخلی شرکت هستند.

ماندگاری

تقویم های سالانه، به عنوان یک شی کاربردی و مفید، عمر طولانی دارند و ممکن است برای یک سال یا بیشتر استفاده شوند. این به معنای ماندگاری برند شما در ذهن مخاطبان است.

معایب تقویم های سالانه:

استفاده محدود

برخی از مخاطبان ممکن است تقویم های سالانه را به دلیل استفاده محدود یا عدم نیاز به آنها، رد کنند. این ممکن است باعث شود تبلیغات شما به نتیجه مطلوب نرسد.

هزینه بالا

تقویم های سالانه، به عنوان یک هدیه تبلیغاتی، معمولاً هزینه بالایی دارند. بسته به طراحی، جنس و تعداد سفارش، قیمت آنها متفاوت خواهد بود.

مزایای تقویم های دیواری:

دیدار عمومی

تقویم های دیواری در مکان های عمومی مانند دفاتر، رستوران ها، فروشگاه ها و … قرار می گیرند و برند شما به صورت مداوم در دیدار عمومی قرار می گیرد.

طراحی جذاب

تقویم های دیواری معمولاً دارای طراحی های جذاب و زیبا هستند که می توانند توجه مخاطبان را به خود جلب کنند.

هزینه مناسب

تقویم های دیواری معمولاً در مقایسه با تقویم های سالانه قیمت کمتری دارند و از لحاظ هزینه قابل قبولیسر رسید ۱۴۰۳ چاپیون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *