تولید و ساخت انواع هارد باکس چاپیون

تولید و ساخت انواع هارد باکس چاپیون

هارد باکس به اصطلاح فارسی جعبه های سخت گفته می شود . حتما برای شما پیش آمده هست که مایلید هدایایی که به دیگران میدهید دارای جعبه های شکیل و در خورد مخاطبتان باشد به گونه ای که در نگاه اول معرف حسن توجه و سلیقه شما به عزیزان یا مشتریانتان باشد.

به عنوان مثال ساعت هایی که در جعبه های شیک و شکلیل قرار دارند. یا جعبه ادکلن، جعبه خودکار های نفیس، سررسید یا سالنامه، پک هدیه( جعبه انواع هدایای تبلیغاتی) و… به همه اینها به اصلاح جعبه هارد باکس گفته می شود که در صنعت چاپ و تبلیغات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

شما میتوانید با چاپ لوگو و یا اطلاعات کسب کار و یا شرکت خود روی جعبه های سخت هاردباکس تبلیغات مثمر ثمر و مفیدی در زمینه کسب و کارتان انجام دهید که از از طریق جعبه های هارد باکس می تواند سالها مانایی داشته باشد و بخاطر جنس و استحکام آن خراب نشود.

همچنین نام های دیگری نیز برای جعبه هارباکس وجود دارد که در میان مردم رایج است مانند هارد پکیجینگ، باکس مقوایی، جعبه های سخت، جعبه هدیه. همه اینها در واقع همان هارد باکس می باشد.

تولید هارد باکس در انواع و سایز های مختلف صورت می گیرد. لطفا برای اطلاعات بشتر در زمینه ساخت هارد باکس و استعلام قیمت با بخش فروش چاپیون ، تولید کننده انواع هارد باکس ، سررسید و سالنامه ، تماس حاصل فرمایید:
 09210052915
02176782235
info@chapioon.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *